تولید محتوا

چه طور باید شروع کرد

چند قدم ساده
برای تولید محتوای هوشمندتر

arrow
۰۱
شناخت درست مخاطب
شناخت درست مخاطب

اولین و مهم ترین گام در تولید محتوای هوشمند شناخت درست مخاطبان است. این گام به شما کمک میکنه تا مناسب ترین محتوای متناسب با سلیقه و نیاز مخاطب رو براش تولید کنید.

arrow
۰۲
جستجو و یافتن کلیدواژه ها
جستجو و یافتن کلیدواژه ها

دومین گام از فرآیند تولید محتوای هوشنمد جستجو و یافتن کلید واژه های مرتبط با نوع محتوا و مخاطبان هدف آن محتوا می باشد که در بهبود کیفیت محتوای تولیدی تاثیر بسیاری دارد.

۰۳
اشتراک گذاری محتوای تولید شده
اشتراک گذاری محتوای تولید شده

سومین گام این فرآیند مجموعه تلاش هایی ست که برای نمایش محتوای تولید شده به مخاطبان جامعه هدف انجام میشود. این تلاش ها عموما درقالب اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و یا انتشار در وب سایت می باشد.

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا، یکی روش های تبلیغات اینترنتی و افزایش رتبه سایت در گوگل می باشد. بازاریابی محتوا برروی تولید و منتشر کردن محتوا باارزش، منسجم و متناسب با کاربران سایت می باشد. در واقع اگر بخواهیم یک تعریف جامع تر و بهتری از بازاریابی محتوا ارائه دهیم، می توانیم بگوییم که بازاریابی محتوا یعنی تولید و به اشتراک گذاری رایگان مطالب باارزش که متناسب با کاربران هدف سایت است به منظور تبدیل کاربران به مشتریان واقعی می باشد تا باعث فروش محصول و خدمات و بهینه سازی سایت در گوگل گردد.

اسپاد مدیا با در اختیار داشتن تیم متخصصیان تولید محتوای هوشمند متناسب با استانداردهای روز گوگل، میتواند نقش بسیار مهمی در فرآیند موفقیت کسب و کار آنلاین شما ایفا کند. 

espad-media-12