طراحی وب سایت

اسپاد مدیا در طراحی وب سایتت کنارته !

انواع وب سایتهای تجاری رو بشناس !

هدف اصلی طراحی و تولید این وب سایتها نمایش خدمات یا محصولات یک شرکت ، فروشگاه و یا هر نوع واحد تولیدی ست که محصول یا خدمت خود را در قالب این وب سایت به معرض نمایش و فروش میگذارند. این وب سایت یا میتواند صرفا نمایش دهنده خدمات و محصولات ذکر شده باشد و یا میتواند ساختار فروش آنلاین را در خود جای دهد که امکان خرید را در اختیار کاربران میگذارد

این وب سایتها عموما میتواندد بعنوان معرفی سوابق شغلی و تحصیلی افراد در راستای بهبود برند شخصی آنها ایفای نقش کنند و عموما محصول یا خدماتی چه برای نمایش و چه برای فروش بر روی آنها وجود نخواهد داشت. 

مراحل طراحی وب سایت تجاری

۰۱
۰۱
شناخت دقیق محصولات و خدمات خود

۰۲
۰۲
برنامه ریزی و طراحی مسیر های فروش آنلاین

۰۳
۰۳
تعیین جامعه هدف مخاطبان احتمالی وب سایت

۰۴
۰۴
طراحی و پیاده سازی وب سایت بر اساس اطلاعات قبلی

بهینه سازی وب سایت رو میشناسی؟

با بهینه سازی وب سایتت شانس دیده شدنش رو افزایش بده!

SEO یا بهینه سازی وب سایت به شما کمک میکنه تا وب سایتتون از دید موتور جستجو گر گوگل استانداردتر بنظر برسه و بیشتر به مخاطبان احتمالی نمایش داده میشه!

اگه برات جالبه بهینه سازی وب سایت از چه بخش های عمده ای تشکیل شده به آمار این بخش یه نگاهی بنداز !

بهینه سازی فنی ساختار وب سایت عمدتا در بخش کد نویسی ۷۰%
بهینه سازی محتواهای وب سایت نسبت به کلمات کلیدی مشخص شده ۸۰%
افزایش تعداد لینک های داخلی و خارجی وب سایت ۶۰%
فروش از طریق سئووب سایت

از یک رویا تا رسیدن به واقعیت !

با رونق هرچه بیشتر نقش و اهمیت وب سایت در فرآیند های فروش آنلاین، این ابزار امروز به مهم ترین رکن بسیاری از کسب و کارها تبدیل شده. بخش مهم و اساسی که باعث نمایش وب سایت شما به مخاطبان در میان تعداد زیادی از وب سایتهای مشابه میشه برتری وب سایت شما نسبت به معیارهای موتور جستجوگر گوگل میشه بعنوان سئو یا بهینه بودن وب سایت شناخته میشه. عاملی که میتونه به یک صفحه وب قدرت فروشی بده که شاید چندین فروشگاه ندارند. این جادوی سئو هست که میتونه به شما و کسب و کارتون کمک کنه ره صد ساله رو یک شبه برید و دراین مسیر اسپاد مدیا با تمام توان تخصصی و فنی خودش در خدمت شماست!

+
مشتریان فعال
+
پروژه ها انجام شده
+
تیم اسپاد مدیا